برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر در تهران

 یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی از تاریخ دوم اسفندماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. امسال ۵۷ شرکت داخلی و خارجی در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی حضور دارند. ساعات بازدید از نمایشگاه از ۹ صبح تا ۱۷ اعلام شده است.

یازدهمین نمایشگاه انرژی های نو
بزرگترین رویداد بیزینسی حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر

پنجشنبه، دوم اسفندماه ۹۷ کار خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز خواهد کرد. این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که به دلیل نوسانات ارزی و شرایط اقتصادی نامناسب حاکم بر این صنعت، استقبال از این نمایشگاه نسبت به سال‌های قبل کمتر شده است.

آمار سال های پیش

طبق آمار در نهمین دوره این نمایشگاه بیش از ۸۰ شرکت داخلی و خارجی و در دهمین دوره که سال گذشته در همین تاریخ برگزار گردید تعداد ۵۳ شرکت داخلی و ۲۴ شرکت خارجی از ۹ کشور جهان حضور داشتند.

شرکت کننده‌ها در نمایشگاه امسال

امسال ۵۷ شرکت داخلی و خارجی در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی حضور دارند

که از این تعداد شرکت‌هایی از ۶ کشور چین، اتریش، آلمان، استرالیا، هلند و ترکیه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. البته مشخص نیست این شرکت‌ها کجای نمایشگاه هستند چراکه در نقشه نمایشگاه صرفا یک غرفه خارجی دیده می‌شود و بقیه شرکت‌های ایرانی هستند.

امسال نیز اکثریت شرکت کننده‌ها را شرکت‌های فعال در حوزه نیروگاه‌های خورشیدی تشکیل می‌دهد.

زمان بازدید از نمایشگاه

این نمایشگاه طی روز‌های دوم تا پنجم اسفندماه از ساعت ۹ الی ۱۷ میزبان علاقه‌مندان و فعالان حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی خواهد بود.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی در سالن ۳۵ محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود

نقشه سالن محل برگزاری نمایشگاه و شرکت های حاضر در نمایشگاه قابل مشاهده است:

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی‌های تجدیدپذیر از ۲ تا ۵ اسفند در تهران

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *